29 kwietnia – 2 maja – „Klaps! 50 twarzy Greya” w Teatrze Polonia w Warszawie

12985542_1012470982152756_8475194998539326740_n Wszystkich, którzy nigdzie nie wyjeżdżają majówkę, bo zrezygnowali w ostatniej chwili z powodu pogody, zapraszam serdecznie na wieczór do Teatru Polonia na muzyczno-komediowy spektakl „Klaps! 50 twarzy Greya” na podstawie bestsellerowej książki „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James. Ta książka to był jakiś koszmar :) Ale spektakl… To co innego.
Ja wcielam się w rolę perwersyjnego milionera, Hugh Hansena, postać inspirowaną słynnym Greyem. Wraz z moimi koleżankami – Martą Walesiak i Magdą Lamparską – robimy sobie bekę. W prześmiewczy sposób potraktujemy erotyczne fantazje opisane w powieści, ale za to całkiem na poważnie pokażemy czym jest bliskość, jak stawiać granice w relacjach z innymi. No i odpowiemy na pytanie czy pieniądze wystarczają, by być w życiu spełnionym i szczęśliwym. Całość doprawiona swawolnymi podrygami i piosenkami. Dobra zabawa gwarantowana, a jeśli Wam się nie spodoba, to w takim razie do reżysera z reklamacją!

Spektakl wyreżyserował Kanadyjczyk John Weisgerber, a autorem tłumaczenia oryginalnego tekstu jest Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do „Shreka”, „Madagaskaru” czy „Kung-Fu Pandy”. Za choreografię odpowiada Paulina Andrzejewska. Moja Paulina Andrzejewska. Najlepszy choreograf na świecie. I w Polsce.

Spektakle gramy od soboty do wtorku, od 30 kwietnia do 2 maja o godz. 19.30 w Teatrze Polonia Krystyny Jandy.

Dajcie się rozbawić! Zwłaszcza przy takim koszmarze na zewnątrz :-)

M.

  1. Na razie brak komentarzy.

  1. Na razie brak trackbacków

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress